Kontakt os

Vil du høre mere om hvordan MinEjerforening kan gøre det lettere at være frivillig? Så kontakt os direkte herunder eller send os en mail.

Kasper Frandsen

Administrationschef, medstifter

Tag fat i Kasper hvis du har generelle henvendelser eller vil vide mere om MinEjerforening.

Mads Håkonsson

Foreningskonsulent

Tag fat i Mads hvis du vil tale om hvorvidt MinEjerforening er noget for jer og jeres forening.

Joakim Løper

Foreningskonsulent

Tag fat i Joakim hvis du vil tale om hvorvidt MinEjerforening er noget for jer og jeres forening.

Kontakt os

Send os en besked

For dig der har generelle spørgsmål om MinEjerforening, eller bare gerne vil høre mere. Vi bestræber os på at besvare alle henvendelser indenfor 24 timer.

Tak for din besked. Vi vender tilbage hurtigst muligt.
Oops! Der er noget galt.

Vores team

Det er os der er arbejder for at gøre en forskel for dem, der gør en forskel for fællesskabet.

Kasper Frandsen

Administrationschef

Tag fat i Kasper hvis du har generelle henvendelser eller vil vide mere om MinEjerforening.

kasper@minejerforening.dk
+45 3041 0052

Mads Håkonsson

Foreningskonsulent

Tag fat i Mads hvis du vil høre mere om hvorvidt Vores Administration er noget for jer og jeres forening.

mads@minejerforening.dk
Tlf. +45 6140 0852

Joakim Løper

Foreningskonsulent

Tag fat i Joakim hvis du vil høre mere om hvorvidt Vores Administration er noget for jer og jeres forening.

joakim@minejerforening.dk
Tlf. +45 3041 0652

Patrick Jensen

Foreningskonsulent

Tag fat i Patrick hvis du vil høre mere om hvorvidt Vores Administration er noget for jer og jeres forening.

patrick@minejerforening.dk
Tlf. +45 5175 7225

Henriette Pilegaard

Produktansvarlig

Tag fat i Henriette hvis du har henvendelser angående vores software og benyttelsen af den.


henriette@minejerforening.dk

Mathias Faaborg

Bestyrelsesformand







mathias@minejerforening.dk

Vores vigtigste tal

Vi er kommet for at blive

99.5%
Oppetid på platformen
2100+
Husstande i MinEjerforening
5
Regioner er vi tilstede i
22%
Månedlig vækst i brugere