Kontakt os

Send os en besked

For dig der har generelle spørgsmål om MinEjerforening, eller bare gerne vil høre mere. Vi bestræber os på at besvare alle henvendelser indenfor 24 timer.

Tak for din besked. Vi vender tilbage hurtigst muligt.
Oops! Der er noget galt.

Vores team

Det er os der er arbejder for at gøre en forskel for dem, der gør en forskel for fællesskabet.

Kasper Frandsen

Administrationschef

Tag fat i Kasper hvis du har generelle henvendelser eller vil vide mere om MinEjerforening.

kasper@minejerforening.dk
+45 7370 9831

Mads Håkonsson

Foreningskonsulent

Tag fat i Mads hvis du vil høre mere om hvorvidt MinEjerforening er noget for jer og jeres forening.

mads@minejerforening.dk
Tlf. +45 7370 9831

Fredrik Adser

Økonomiassistent

Tag fat i Frederik hvis du har spørgsmål til administrationen i Vores Administration.

frederik@voresadministration.dk

Henriette Pilegaard

Produktansvarlig

Tag fat i Henriette hvis du har henvendelser angående vores software og benyttelsen af den.

henriette@minejerforening.dk

Jacob Brejnbjerg

Udvikler

Tag fat i Jacob hvis du har tekniske spørgsmål til udviklingen af MinEjerforening.

jacob@minejerforening.dk

Plamen Michev

Udvikler

Tag fat i Plamen hvis du har tekniske spørgsmål til udviklingen af MinEjerforening.

plamen@minejerforening.dk

Mathias Faaborg

Bestyrelsesformand





mathias@minejerforening.dk

Vores vigtigste tal

Vi er kommet for at blive

99.5%
Oppetid på platformen
3500+
Husstande i MinEjerforening
5
Regioner er vi tilstede i
22%
Månedlig vækst i brugere